צילום יחצ

חברת דלתות חמדיה, מבית חמדיה גרופ, משיקה שתי קולקציות חדשות של דלתות הפנים. לבן OUT דלת מעוצבת כרהיט עיצובי- IN.

לבן זה פאסה- דלתות הפנים מפסיקות להיות תוספת של הרגע האחרון בבניה ואף פותחות אפשרויות בחירה ועיצוב חדשות. תהליך העיצוב שדלתות חמדיה מציגה באולמות התצוגה, שואב השראה מאובייקטים הממלאים את החלל היום יומי, נתפסים כמובנים מאליהם ומתאפיינים בפונקציונליות פשוטה.

סדרת HIGHLINE (הייליין) – קולקציית דלתות פנים שהופכת לראשונה בישראל את הדלת לרהיט עיצובי בחלל החדר. מדובר בקולקציית דלתות פנים מעוצבת, עם נוכחות ואמירה מדויקת, המספרת את הסיפור של הדלת מזווית אחרת. דלתות הפנים החדשות מתאפיינות בנגיעה צבעונית ובשילוב גוונים אלגנטיים. פלטת הצבעים נבחרה על בסיס מגמות צבע עדכניות בעיצוב פנים, מתוך מחשבה על החיבור הצבעוני בין הדלת הפתוחה לריהוט הביתי, יחד עם ידית מעוצבת הדלת הופכת את המראה של הבית לחכם, מושקע ומקורי.

ניתן להשיג את סדרת HIGHLINE ב – 5 צבעים שונים: שחור, לבן, אפור בהיר, אפור כהה ושמנת, המשלבות מסגרת משקוף וידית ב- 6 צבעים שונים: שחור, לבן, זהב, אפור, ורוד עתיק וירוק בקבוק.

מחיר לצרכן- החל מ2,549 ₪ לדלת כולל מע"מ

צילום יחצ

כמו כן משיקה דלתות חמדיה את דגם NOK (נוק) – קולקציית חריטות חדשה בדלתות פנים 'שיוצאת מהקופסא', ולא עוד חריטות של ריבועים ומלבנים. מדובר בסדרה שהיא חלק מקולקציית חריטות חדשה השוברת את התבניות המסורתיות והקבועות בעולם הדלתות. בפעם הראשונה, החריטות הן בצורת אלכסונים וקווים שבורים המתחברים יחד ונותנים לדלת ולכל חלל הכניסה מראה מינימליסטי ועדכני.

דגם NOK מצטרף אל המגמה העכשווית בעיצוב הפנים, בה דלתות הבית הן כבר לא רק פריט פונקציונלי, אלא ממלאות תפקיד ייחודי ודומיננטי בעיצוב המרחב.
ניתן להשיג בכל גוון ממניפת הצבעים של דלתות חמדיה ובגוון עץ טבעי של הדלת ללא צביעת החריטה

מחיר לצרכן- החל מ 1,862 ₪ כולל מע"מ לדלת

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here