דלתות הזזה

דלתות הזזה מתאימות להצבה בכל חלל, גם גדול במיוחד. הן חוסכות במקום ומאפשרות חיבור מלא בין החללים בבית. והכי חשוב, הן לא נטרקות.

דלתות הזזה הפכו נפוצות בשנים האחרונות. מדלתות שהיו נחלת הסופר השכונתי בלבד, ניתן לראות דלתות הזזה במשרדים רבים, בבית הפרטי וכמובן בתור דלתות ארונות. דלתות הזזה משדרות מראה נקי ויוקרתי למקום בו הן נמצאות ומראות על שימוש נכון במרחב.

דלתות הזזה חסכוניות ביותר במקום ומאפשרות את הצבתן בכל מקום

אין צורך להתפלא על כך ,משום שמדובר בדלתות נוחות ביותר. דלתות הזזה חסכוניות ביותר במקום ומאפשרות את הצבתן בכל מקום. אין צורך לבדוק שהדלת לא נתקלת באחד הרהיטים ואין סיבה לוודא מראש שיש מקום לפתיחת הדלת. בכל מקום בו תבחרו, ניתן יהיה לשים דלתות הזזה.

יתרון נוסף הוא שניתן להתאים בקלות את דלתות הזזה לכל גודל פתח שתצטרכו, בצורה נוחה שבהרבה וחסכונית בהרבה משתאפשר הצבת דלת רגילה.

כאשר דלתות הזזה נפתחות הן מאפשרות חיבור מלא בין שני החללים אשר ביניהם הייתה הדלת. חשבו על סלון עם דלתות הזזה מזכוכית למשל, הנפתח אל גינה בשקיעה.אתם יכולים להמשיך לשבת בסלון על הכורסה הנוחה וליהנות מן הטבע המרהיב בחוץ.

אם ציינו זכוכית, דלתות הזזה מגיעות במגוון רחב של חומרים ועיצובים. עיצובי דלתות הזזה מרשימים ביותר וכוללים חומרים כמו זכוכית, אלומיניום ועץ.

יתרון נוסף של דלתות הזזה הוא שאינן נטרקות. לכאורה מדובר ביתרון קטן ביותר, אך חשבו על כל הפעמים בהם התעצבתם מרעש של דלת נטרקת וחשבו איזה תוספת נחמדה זו לא לסבול יותר לעולם מרעש של דלת נטרקת מהרוח.

דלתות הזזה מתאימות למשרד בדיוק כמו שהן מתאימות לבית. דלתות הזזה יעילות ביותר במשרד עקב חסכונן במקום צורה כפולה. גם חיסכון של השטח בו דלת רגילה נפתחת ונסגרת וגם האפשרות ליצור חלל גדול יותר, למשל לישיבות או הרמת כוסית, על ידי פעולה פשוטה של פתיחת דלתות ההזזה.

אם כן ניתן לומר כי לדלתות ההזזה מגוון רחב של יתרונות. המראה הנקי והמרשים, יצירת חלל אחד כאשר אנו פותחים את דלתות ההזזה לרווחה וכמובן, חיסכון במקום המאפשר לכם לעצב בצורה נקייה יותר את המרחב.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here